Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

Forum dla rodziców

Forum dla rodziców
Spotkanie z dietetykiem w ramach programu "Zdrowo jem, więcej wiem".
            24 października w Światowym Dniu Walki z Otyłością w Szkole Podstawowej zostało przeprowadzone pierwsze Forum dla rodziców naszych uczniów. Forum otworzyli Dyrektor Ośrodka Jacek Polak oraz Wicedyrektor Ośrodka ds. Szkoły Podstawowej Mirosława Jakimko. W ramach spotkania dietetyk Edyta Harmata oraz logopeda Monika Hejnar-Nowak przeprowadziły prelekcje dla rodziców. Tematy poruszane na wspólnym spotkaniu to:
 
- Jak przekonać dziecko do jedzenia warzyw.
- Bez śniadania nie ma nauczania.
- Wpływ rodzaju jedzenia na rozwój mowy dziecka.
 
            Po prelekcji rodzice indywidualnie porozmawiali z panią dietetyk, logopedą i nauczycielami realizującymi program „Zdrowo jem, więcej wiem”. Każdy rodzic otrzymał ulotki i broszury specjalnie przygotowane na w/w spotkanie.
 
            Za wsparcie naszych działań w dążeniu do polepszenia zdrowia naszych uczniów gorące podziękowanie dla wszystkich uczestników Forum a zwłaszcza licznie przybyłych rodziców, złożyli Dyrektor SOSW oraz Wicedyrektor SOSW ds.Szkoły Podstawowej.
 
 

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat