Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

Finał konkursu plastycznego

Finał konkursu plastycznego
Uroczyste Wręczenie Nagród Laureatom VIII Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej  „Z przyroda za pan brat”.
W czwartek 14 maja 2015 r. w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom VIII Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej  „Z przyrodą za pan brat”. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu był  „Kot”.
Na konkurs wpłynęło 187 prac z placówek oświatowych: Ośrodków Szkolno-Wychowawczych w Oświęcimiu, Chrzanowie, Kalwarii Zebrzydowskiej, Tarnowie, z Zespołu Szkół Specjalnych w Czechowicach-Dziedzicach, Wadowicach oraz z Zespołu szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej. Komisja Konkursowa zgodnie z regulaminem konkursu, na posiedzeniu zamkniętym dokonała oceny prac przyznając 17 nagród, 15 wyróżnień i 22 kwalifikacje do wystawy.
Nagrody laureatom konkursu wręczyli: Naczelnik Wydziału Edukacji Zdrowia i Spraw Społecznych pani Monika Stalica, Wizytator Małopolskiego Kuratorium Oświaty pani Joanna Karp, Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Oświęcimiu pani Zofia Jarosz, Dyrektor MDSM Leszek Szuster, Dyrektor SOSW  w Oświęcimiu Jacek Polak.
Dodatkową atrakcją wernisażu był „Taniec Kotów” przygotowany przez nauczycieli Gimnazjum oraz  przedstawienie pt. "Talent Rudego" w wykonaniu uczniów naszego Ośrodka, pod opieką nauczycieli Internatu. Muzykę do spektaklu napisał kompozytor pan Jarosław Kordaczuk. Publiczność gorącymi oklaskami nagrodziła wykonawców.
 
Laureaci VIII Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej  „Z przyroda za pan brat”:

NAGRODA
1.  Wiktoria Kupis                                 Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach
2.  Michalina Chrobak                         SOSW Oświęcim
3.  Dominik Klimczyk                           SOSW  Oświęcim
4.  Łukasz Zemła                                  SOSW Oświęcim
5.  Sławomir Zaborowski                    Zespół Szkół Specjalnych im. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej
6.  Rafał Matuszny                                Zespół Szkół Specjalnych im. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej
7.  Tomasz Suchodolski                     Zespół Szkół Specjalnych im. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej
8.  Marta Witkowska                             Zespół Szkół Specjalnych im. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej
9.  Katarzyna Pisarek                           Zespół Szkół Specjalnych im. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej
10.Tomasz Żak                                     SOSW Oświęcim
11. Jan Gawlik                                       SOSW w Chrzanowie
12. Sławomir Kała                                SOSW Oświęcim
13. Stanisław Sroka                             SOSW Oświęcim
14. Michał Kraus                                   Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach
15. Patryk Smolarczyk                          Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach
16. Tobiasz Chrobak                            SOSW w Oświęcimiu
17. Paweł Zbroiński                              SOSW w Chrzanowie
 
WYRÓŻNIENIE
 
1.  Sandra Kamieniarz                         Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach
2.   Łukasz Hutny                                   SOSW  w Oświęcimiu
3.   Krystian Kostka                               SOSW w Oświęcimiu
4.   Łukasz Mączka                                SOSW w Oświęcimiu
5.   Marcin Matuszkiewicz                     SOSW w Oświęcimiu
6.   Piotr Grzesiak                                  SOSW w Oświęcimiu
7.   Dawid Lach                                      SOSW w Oświęcimiu
8.   Grzegorz Makuch                             SOSW w Oświęcimiu
9.   Przemysław Mytnik                          SOSW w Oświęcimiu
10. Agnieszka Pleśnierowicz               Zespół Szkół Specjalnych im. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej
11. Janusz Urbaniec                             Zespół Szkół Specjalnych im. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej
12. Wioleta Wiechowska                      SOSW  Kalwaria Zebrzydowska
13. Jakub Krupnik                                  SOSW w Oświęcimiu
14. Tomasz Droździk                             SOSW w Oświęcimiu
15. Kacper Czuba                                   SOSW w Oświęcimiu
 
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY
 
1.  Edyta Holeksa                                  Zespół Szkół Specjalnych im. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej
2.  Przemysław Habuda                       Zespół Szkół Specjalnych im. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej
3.  Paulina Chrapek                              Zespół Szkół Specjalnych im. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej
4.  Magdalena Wilak                             Zespół Szkół Specjalnych im. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej
5.  Anna Cembala                                 Zespół Szkół Specjalnych im. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej
6.  Natalia Głownia                               SOSW w Chrzanowie
7.  Jakub Klęczar                                   SOSW w Oświęcimiu
8.  Karolina Kasprowska                     SOSW w Oświęcimiu
9.  Karol Bebak                                      SOSW w Chrzanowie
10.Maciej Rusin                                     SOSW w Oświęcimiu
11.Jakub Porwit                                     SOSW w Chrzanowie
12.Marta Mąsior                                     SOSW w Oświęcimiu
13.Przemysław Paleta                          Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach
14.Kamila Gril                                        Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach
15.Anna Żmuda                                     SOSW w Oświęcimiu
16.Szymon Kozieł                                  SOSW w Oświęcimiu
17.Patryk Kunc                                       Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach
18.Stanisław Hillmann                         SOSW w Oświęcimiu
19.Aleksandra Jarząbek                       SOSW w Oświęcimiu
20.Klaudia Palka                                    SOSW w Oświęcimiu
21.Marcin Jarosz                                    SOSW w Oświęcimiu
22.Mateusz Nelec                                  SOSW w Oświęcimiu

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Internat