Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

Dzień Dziecka 2021

Dzień Dziecka 2021
„Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej – mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie.” Julian Ejsmond
Spośród wielu pięknych dni jeden jest naprawdę wyjątkowy - MIĘDZYNARODWY DZIEŃ DZIECKA, który w Polsce obchodzimy od 1950 roku. W tym roku nie mogło być inaczej. Cała społeczność szkolna wspólnie świętowała tę ważną datę. 1.06.2021 był to dzień pełen zabaw, uśmiechu. Był to dzień pełen koloru, gier, przyjemnej rywalizacji. Był to dzień twórczego działania. Był to idealny czas na pokonywanie swoich słabości i odkrywanie nowych umiejętności i zainteresowań. Był to czas na poznanie siebie nawzajem. Były wspólne rozmowy podczas pieczenia kiełbasek. Całą wspaniałą zabawę zamknęła dyskoteka na świeżym powietrzu.
 
Naszym podopiecznym jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego. Dużo uśmiechu i szczęścia. Życzymy tego by każdy dzień był tym niezapomnianym, tym do którego z chęcią wraca się pamięcią. Życzymy sukcesów. Życzymy by uśmiech nigdy nie znikał z Waszych twarzy.

Nauczyciele

Pliki do pobrania

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat