Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

„Bezpieczni w pobliżu budowy”

„Bezpieczni w pobliżu budowy”
Tomcio Brygadzista, Zebra Drogowa i Babcia Jadzia uczyli nas bezpieczeństwa na budowie.                
 6 maja 2016 r. firma Skanska zaprezentowała nam przedstawienie „Bezpieczni w pobliżu budowy”. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem w nauczaniu i wychowaniu naszych uczniów. Edukacja z Tomciem Brygadzistą, Zebrą Drogową i Babcią Jadzią w ciekawy, niepowtarzalny, a zarazem łatwy i przystępny sposób ugruntowała ich wiedzę na temat bezpiecznego zachowania się na drodze i w pobliżu budowy. Zabawne postaci, ekspresyjna gra aktorów, barwna scenografia, wpadające w ucho piosenki to doskonała forma przekazu i dotarcia do wymagającego widza, jakim jest dziecko. Od początku do końca przedstawienie cieszyło się dużym zainteresowaniem i entuzjazmem uczniów, którzy aktywnie uczestniczyli w tym spektaklu: śpiewali, brali udział w konkursach, wykazywali się swoją wiedzą otrzymując w nagrodę kamizelki odblaskowe.
Duży ukłon w stronę reżysera, scenografa, kostiumologa, a przede wszystkim firmy Skanska za pomysł tego przedsięwzięcia. Spektakl zachwycił zarówno dzieci jak i nauczycieli. Trafnie dobrane prezenty w postaci pasków odblaskowych, noszone na co dzień przez naszych uczniów, z pewnością zwiększą ich bezpieczeństwo.

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat