Andrzejki 2020

W Andrzejki fajna jest zabawa. Wróżb różnych gromada. Wosku wylewanie. Przez kluczyk zaglądanie. Butów przekładanie. Różne wyliczanie. O przyszłości pytanie. My się w to bawimy. I we wróżby wierzymy. Do zabawy zapraszamy. Choć nagród nie mamy.
Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada, w wigilię świętego Andrzeja, patrona Szkocji, Grecji i Rosji. Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem. Uczniowie w kameralnym zaciszu klas zastanawiali się nad swoją przyszłością, wykonując różne wróżby szukali odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Wierzymy, że wszystkie piękne i pozytywne wyniki wróżenia niebawem doczekają się ziszczenia w rzeczywistości.