Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

Akademia z okazji Świąt Wielkanocnych.

Akademia z okazji Świąt Wielkanocnych.
Męka Pańska według uczniów naszej szkoły.
23 marca 2016 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Świąt Wielkanocnych. Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum przybliżyli widzom wydarzenia związane z Drogą Krzyżową i Zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa. Wspaniały i wzruszający przekaz słowno – muzyczny dopełniła multimedialna prezentacja „On to zrobił dla Ciebie!”  z wykorzystaniem fragmentów filmu „Syn Boży”.
Wspólny pląs młodych artystów oraz publiczności przy hymnie Światowych Dni Mlodzieży „Błogosławieni Miłosierni” wprowadził wszystkich w radosny i świąteczny nastrój.

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat