Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

23 marca 2023

23 marca 2023

Festiwal Piosenki Szkolnej23 marca odbył się kolejny Festiwal Piosenki Szkolnej. Uczniowie Szkoły Podstawowej prezentowali swoje ulubione przeboje min. z repertuaru Sanah, Sobla, zespołu Enej, Hey i inne. W tym roku gościliśmy chór ze Szkoły Podstawowej nr 5, który zaśpiewał dwie piosenki o tematyce wiosennej oraz wykonał utwór instrumentalny na instrumenty perkusyjne. Goście zostali gorąco przyjęci i nagrodzeni brawami. Uczniowie przygotowali dla naszych uczniów dodatkową niespodziankę. Wykonali dla nas prezenty- książki sensoryczne, z których możemy korzystać w naszej szkolnej bibliotece. Jury festiwalu (P. Joanna, P. Gabrysia i P. Ewa) przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii soliści:

1 miejsce: Paweł Szymański

2 miejsce: Valentyn Zalensky

3 miejsce: Kacper Michałowski

Wyróżnienia dla: Oliwii Palka, Natalii Piętka, Julity Piwowar

W kategorii klasy;

1 miejsce: Klasa 5a

2 miejsce: klasa 8d

3 miejsce: klasa 1b

Wyróżnienia: klasa 4ac i 4a


Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat