26 IX - Spotkanie z.....GARBERDYNAMI

... czyli miłośnikami  VV GARBUSÓW z Brzeszcz
Korzystając z gościnnych progów Galerii Książki, uczestniczyliśmy w spotkaniu z członkami klubu miłośników kultowych "Garbusów".
Noszą oni zagadkową nazwę "GARBERDYNI", co jak się okazało na spotkaniu pochodzi z połączewnia słów GARbus i BERNARDYNI - czyli zakonnicy w swych stalowych "garbatych" rumakach...
Spotkanie było bardzo miłe i treściwe. Członkowie klubu ze swadą opowiadali o swoich ukochanych pojazdach, chętnie odpowiadali na liczne pytania dotyczące zagadnień technicznych oraz dzielili się wspomnieniami ze zlotów i wypraw.Obejrzeliśmy filmy obrazujące zlotowe życie, pokazujące parady wspaniałych wypieszczonych, wiekowych maszyn.
Moglismy również zasiąść za kierownicą tych cudeniek i pomarzyć o przyszłych wyprawach.laugh
Było naprawde sypatycznie i niniejszym dziękujemy GARBERDYNOM i życzymy SZEROKIEJ DROGI !