20 grudnia 2018

Wigilia i Jasełka
20 grudnia był w Internacie dniem szczególnym. Przy wigilijnym stole razem z wychowankami i pracownikami Internatu zasiedli zaproszeni goście. A byli to goście wyjątkowi i wyjątkowo bliscy naszemu sercu. Na nasze zaproszenie bowiem przybyli rodzice i opiekunowie podopiecznych Internatu. Mieliśmy okazję złożyć sobie życzenia i spróbować świątecznych smakołyków, przygotowanych przez nasze niezastąpione Panie Kucharki.
Podczas przedstawienia jasełkowego pt.: „Historia o Aniołku i Bożonarodzeniowej Gwiazdce” towarzyszyliśmy Aniołom w poszukiwaniach Świątecznej Gwiazdki, które na szczęście zakończyło się sukcesem J Wspomnienie tego wieczoru będzie ogrzewać nasze serca podczas mroźnych, zimowych dni.

W przedstawieniu wystąpili:

Gwiazdka – Gabrysia G.
Mały Aniołek – Dominika B.
Aniołki – Ola J., Kinga B, Oliwia K.
Mikołaj – Marcin G.
Elf – Kuba C.
Kobiety robiące zakupy – Kasia B., Basia B.
Dziewczynka – Madzia G.
Chłopcy – Daniel J, Szymon G.

Przedstawienie przygotowali: p. Basia J., p. Robert K., p. Agnieszka S. i p. Iwona P.