SOSW O鈍i璚im

1 marca 2022

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna
            Dnia 1 marca 2022r. wychowanków internatu odwiedzi zaprzyja幡iony z naszym o鈔odkiem ratownik medyczny Pan Wojciech 鑿i瘯ala.
Celem spotkania by這 przeszkolenie uczniów w wykonywaniu prostych czynno軼i udzielania pierwszej pomocy. Na samym pocz徠ku ratownik przedstawi dzieciom podstawowe informacje udzielania pierwszej pomocy oraz sprz皻 pomocniczy. Potem wyt逝maczy wszystkie etapy przeprowadzania resuscytacji kr捫eniowo-oddechowej (RKO).
Nast瘼nie w trakcie zaj耩 wszystkie ch皻ne dzieci mia造 okazj po獞iczy dzia豉nia ratuj帷e 篡cie.
Dzi瘯i takiej formie zaj耩 dzieci powtórzy造 numery alarmowe oraz nauczy造 si wielu wa積ych czynno軼i, które
w przysz這軼i by mo瞠 przyczyni si do uratowania komu 篡cia.
            Jeszcze raz bardzo dzi瘯ujemy Panu Wojtkowi za wa積e spotkanie i ciekawe zaj璚ia!

Szko豉 Podstawowa

Bran穎wa Szko豉 I Stopnia