Z wizytą u niemieckich Przyjaciół

W dniach od 2 do 7 września uczniowie Gimnazjum wraz z opiekunami przebywali w ośrodku w Mölln, z którym od kilku lat współpracujemy. Uczniowie mieli okazję spotkać się z niemieckimi kolegami, odnosić wiele sukcesów podczas wspólnej nauki i zabawy. Wolny czas spędzali na wycieczkach odwiedzając wiele ciekawych miejsc. Czekały tam na nich same atrakcje i niespodzianki. Wspólnie spędzone chwile dały wszystkim wiele radości i zaowocowały nowymi znajomościami i przyjaźniami, które mamy nadzieję przetrwają wiele lat.
Dziękujemy Pani Małgosi Królik, Pani Renacie Nykiel oraz Panu Bartkowi Stachurze za opiekę w czasie pobytu w Molln - uczniowie.
              Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce "galeria" na stronie głównej.