XVI Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Piłce Nożnej w Skotnikach

XVI Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Piłce Nożnej
Brawo! Zajęliśmy II miejsce!
9.09.2014 w Skotnikach odbyły się XVI Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Piłce Nożnej  chłopców do lat 16. W rozgrywkach rywalizowało 6 drużyn ze Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych tj. Nowa Huta, Niecała, Myślenice, Skawina, Zamoyski oraz Oświęcim. W naszej grupie znalazły się drużyny z Myślenic i Niecałej. Wyniki meczów przedstawiają się następująco: 2:1 Oświęcim-Myślenice i 3:0 Oświęcim-Niecała. W półfinale spotkaliśmy się z drużyną Nowej Huty, z którą wygraliśmy 3:1 awansując do finału. W finale spotkaliśmy się z drużyną z Myślenic, niestety musieliśmy uznać przewagę rywala przegrywając 3:1. Ostatecznie zajęliśmy II miejsce. Czterech zawodników z naszej drużyny (Kołacz Krzysztof, Żak Arkadiusz, Knapik Dawid, Pastuszka Kamil) zostało powołanych do Kadry Małopolski na Mistrzostwa Polski.Gratulujemy!

Nasze Gimnazjum reprezentowali:
Kołacz Krzysztof