Gimnazjum

SOSW Oświęcim
A A A

XVI JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE W BIELSKU - BIAŁEJ

XVI JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE W BIELSKU - BIAŁEJ
        Po drogach i bezdrożach, ścieżkach, szlakach lub na przełaj. Po górach, po polach, lasach lub w parkach. Biegać można wszędzie! 
My mieliśmy okazję pobiec w        XVI JESIENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W BIELSKU - BIAŁEJ.
             26 września 2013 pogoda nie była sprzyjająca. Gęste chmury z których przelotnie podał deszcz, nie odstraszyły naszych szkolnych sportowców by dzielnie reprezentować gimnazjum. Bieg był podzielony na trzy grupy wiekowe: rocznik 1997 i młodsi, którzy przemierzyli dystans 600m. W tej kategorii  Arkadiusz Kocielnik wywalczył zaszczytne I miejsce! Następnie IV przybiegł Daniel Dyrdoń, IX Marcin Jarosz oraz dzielnie ukończył bieg Piotr Maślona. Jedyna odważna dziewczyna jaka podjęła wyzwanie to Monika Sordyl. Choć nie udało się wejść na podium, wielkie brawo za odwagę, chęci i sportową rywalizację.

Druga grupa wiekowa to rocznik 1995-96, dystans 1200m. Mocno zmotywowany Tomek J. z odpowiednią strategią biegacza wywalczył II miejsce. Niedaleka za nim na VI pozycji Norbert Kocielnik zakończył naszą przygodę z bieganiem. Ostatnia grupa z rocznika 1994 i starsi – 1800m, należała do naszych starszych kolegów ze Szkoły Zawodowej. Oni także mogą pochwalić się medalami.

Wszystkim którzy wzięli udział w zawodach, serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sportowe sukcesy! Organizatorowi, jakim był Zespół Szkół Specjalnych w Bielsku – Białej, dziękujemy za zaproszenie. Czekamy na kolejne wspólne potyczki w różnych dziedzinach sportu.

 

 

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat