XV Festiwal Sportu w Krakowie

10 lutego w CSiR Politechniki Krakowskiej odbył się XV Festiwal Sportu dla dzieci niepełnosprawnych z terenu woj. małopolskiego, którego współorganizatorem był wielicki Zespół Szkół im. Brata Alojzego Kosiby.
   Tegoroczny Festiwal Sportu był wyjątkowy z dwóch względów. Po pierwsze minęło 15 lat od  pierwszego spotkania niepełnosprawnych dzieci w gościnnych progach Politechniki. Po drugie impreza odbyła się w roku jubileuszu 70-lecia Politechniki Krakowskiej.
   W zmaganiach konkursowych naszą szkołę reprezentowali: Dawid Michałek, Sławomir Kała i Maciej Rusin. Chłopcy wykazali się duchem walki i wytrwałością. Rywalizacja była zacięta. Maciej Rusin zajął II miejsce w swojej kategorii. Gratulujemy!