Wycieczka do ZOO w Krakowie

11 czerwca 2015 r.
   11 czerwca 2015 r. gimnazjaliści wybrali się na wycieczkę do ZOO.  Adrian z klasy 3Gb tak wspomina ten dzień, tak:

11 czerwca pojechaliśmy busem do ogrodu zoologicznego znajdującego się w Krakowie w Lasku Wolskim. Było tam bardzo dużo zwierząt, przed klatkami można było przeczytać ich nazwy. Najbardziej podobały mi się małpy, bo były bardzo ruchliwe i śmieszne. Były też piękne 3 żyrafy na wybiegu, ich opiekun przyniósł drzewo z liśćmi, a one od razu zjadły wszystkie liście. Dłuższą chwilę zatrzymaliśmy się przed zagrodą lam, ale na szczęście nas nie opluły. Znowu widzieliśmy strusie afrykańskie – miały koło siebie kilka dużych jaj. W mini ZOO można było karmić zwierzęta marchewką. Osiołek przytulił się pyskiem do białej podkoszulki Przemka i odbił ślad.
      Wycieczka była super. Dziękuję naszym paniom: Joli, Jowicie i Eli, że nas na nią zabrały.