VII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Szkół Specjalnych w Gnieźnie

28-30 maja 2015 r.
Brawo! Wywalczyliśmy zaszczytne IV miejsce i puchar "fair play"!
      28-30 maja 2015 r. uczestniczyliśmy w VII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Szkół Specjalnych. Rozgrywki miały rangę Mistrzostw Polski. W tym czasie mogliśmy zwiedzić Gniezno, najważniejsze miejsca i zabytki. Wzięliśmy udział w konkursach towarzyszących rozgrywkom sportowym. Rozegraliśmy kilka trudnych meczy turniejowych po których regenerowaliśmy siły na pływalni i podczas profesjonalnego masażu. W turnieju wzięło udział 12 drużyn.

Naszą szkołę reprezentowali:

1. Kamil Pastuszka
2. Rafał Wilkosz
3. Arkadiusz Żak
4.Arkadiusz Kocielnik
5.Norbert Kocielnik
6.Piotr Maślona
7.Tomasz Gustowski
8.Kamil Gustowski
9.Kamil Kępka

Byliśmy reprezentacją debiutująca na tych zawodach i udało się wywalczyć zaszczytne czwarte miejsce. Nasze starania i gra została również doceniona pucharem „fair play”. To kolejny sukces sportowy w historii naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy!