Gimnazjum

SOSW Oświęcim
A A A

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/2014

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/2014
2 września przywitaliśmy na uroczystym apelu rok szkolny 2013/2014 z nadzieją, że wszyscy odpoczęli w czasie wakacji, nabrali sił i zapału do pracy, która Nas wszystkich czeka.
Po krótkim wstępie mogliśmy powspominać miniony rok szkolny, rok ciężkiej pracy ale też zabawy, uśmiechu i chwil które warto pamiętać. Nowi koledzy natomiast mogli się przekonać dzięki prezentacji multimedialnej że w Naszej Szkole jest naprawdę fajnie. Każdy znajdzie tu miejsce dla siebie,  przyjaznych kolegów i koleżanki oraz pomocną dłoń nauczycieli.
Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Aleksandra Tworzydło. Powitała ciepłym słowem uczniów po dwumiesięcznej przerwie, ich rodziców oraz nowo przybyłych pierwszoklasistów. Nowym kolegom zostali przedstawieni nauczyciele, pedagog szkolny pielęgniarka szkolna, grono osób które przeprowadzi młodzież przez kolejne dziesięć miesięcy.
Drodzy gimnazjaliści przed Wami rok wytężonej pracy wielu zadań i obowiązków ale i z pewnością możliwości odnoszenia sukcesów i pokonywania trudności. Jaki będzie ten rok w największej mierze zależy od Was, od waszego podejścia do obowiązku jakim jest szkoła. To Wy będziecie pracować na to jak będzie wyglądała Wasza przyszłość ta najbliższa i ta dalsza.
Życzymy wszystkim uczniom, aby czas spędzany w szkole był radosny, ale i pracowity. Nauczycielom życzymy jak najmniej kłopotów,  problemów z uczniami, zdrowia    i wielu powodów do satysfakcji. Rodzicom zaś zadowolenia ze swoich dzieci, dobrej współpracy ze szkołą, nauczycielami, wychowawcami oraz dyrekcją.

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat