Trzymaj Formę!

W ramach realizacji cyklicznego Programu Promocji Zdrowia "Trzymaj Formę"- gimnazjaliści pod opieką P. Joli Stefańskiej i P. Eli Hebdy wystawili przedstawienie pt.  ”O zdrowiu na poważnie i na wesoło”.
W przedstawieniu  zaprezentowano 4 scenki : „Godzina duchów”, „Królewna Śnieżka”, „Baba Jaga u dentysty”, „Walczymy z hałasem i prosimy o ciszę”. Każda ze scenek przedstawiała w zabawnej, bajkowej formie jakiś istotny problem zdrowotny – brak aktywności ruchowej, brak higieny oraz dbałości o zęby, szkodliwość hałasu. Atrakcją były duże kukły, z którymi występowali główni aktorzy – mówili swoje role i jednocześnie grali lalkami.
Kukły wykonali uczniowie pod "okiem" P. Jowity Greczner.