Świąteczne kino

Wyjście do kina na film pt. "Uwolnić Mikołaja"
   W okresie przedświątecznym kilka klas wybrało się  na film pt. „Uwolnić Mikołaja”. Film wywarł na uczniach wielkie wrażenie. Po wyjściu z kina wszyscy wymieniali się swoimi opiniami na jego temat.

Oto wrażenia z filmu uczniów klasy 3Gb -  Adriana i Dawida.

Film bardzo nam się podobał. Oglądaliśmy uważnie, żeby dobrze zrozumieć co przydarzyło się Mikołajowi. Jego sanie znalazły się w lasku, a renifery zawieziono do parku. W końcu sam Mikołaj wylądował w więzieniu. Bardzo martwił się tym, że dzieci na całym świecie nie otrzymają świątecznych prezentów. Na szczęście Mikołajowi pomógł pewien chłopiec, jego tata, elfy i karzeł, którego poznał w więzieniu. Wszystko skończyło się szczęśliwie. Mikołaj odleciał na saniach ciągniętych przez renifery. To był nasz drugi film w kinie w tym roku, może jeszcze kiedyś pójdziemy na trzeci. Nie możemy się doczekać!