Gimnazjum

SOSW Oświęcim
A A A

Przegląd Twórczości Artystycznej Motywacje 2015

Przegląd Twórczości Artystycznej Motywacje 2015
grudzień 2015 r.
   Uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w Przeglądzie Twórczości Artystycznej „MOTYWACJE 2015”, który jest organizowany przez Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych w Krakowie. Gimnazjaliści z SOSW w Oświęcimiu przystąpili do zmagań konkursowych w następujących dziedzinach artystycznych : florystyka, teatr i fotografia. Z przyjemnością informujemy, że naszym uczniom udało się w tej edycji konkursu zając wiele wysokich miejsc. Wyniki przedstawiają się następująco :

kategoria teatr – I miejsce zdobyła grupa teatralna z SOSW w Oświęcimiu w składzie : Katarzyna Wilkosz, Kuba Misik, Paweł Tubilewicz, Krzysztof Kołacz, Marta Nycz, Julia Ostafin, Klaudia Ćwiek, Kamil Pastuszka, Rafał Wilkosz, Jan Stanek, Oskar Kozieł, Weronika Krasoń, Aneta Szlachta, Marta Mąsior, Paulina Gzela. Naszych artystów do występu przygotowały panie: Małgorzata Kamińska-Królik i Jowita Greczner.

kategoria florystyka – I miejsce zjęła Julia Ostafin, wyróżnienie zdobyła klasa II Ga  

kategoria fotografia – I miejsce zajął Piotr Grzesiak

Pani A. Korzeniowska wspierała uczniów w przygotowaniach prac z kategorii florystycznej i fotograficznej.

Uczniowie wygrali piękne statuetki i cenne nagrody. Serdecznie gratulujemy!!!

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat