Owocowy Luz Blues!

18 marca 2014r. klasy : I Gb, II Gb, IIGc, IIIGb, IIIGc oraz IIIGd uczestniczyły w spotkaniu informacyjnym pt. „Żyj smacznie i zdrowo”.  Akcję przygotowali i przeprowadzili uczniowie klasy 1Ga.

W trakcie spotkania zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć prezentację multimedialną o zdrowym odżywianiu. Ponadto organizatorzy starali się promować ideę niemarnowania żywności.
         Atrakcją spotkania okazał się aerobik i piosenka pt. „Owocowy shake”. Zebrana społeczność szkolna chętnie ćwiczyła i śpiewała. Wielką furorę zrobiła  piosenka, którą napisali uczniowie klasy IGa. Utwór zaśpiewał Tomasz J. Koniec spotkania był niezwykle ekscytujący! Uczniowie odpowiadali na pytania związane z racjonalnym odżywianiem. Nie zabrakło „zdrowych” nagród w postaci owoców. Ponadto każda klasa otrzymała owocowy sok do herbaty i książeczkę z „Przepisami dla każdego” (Część 2).

==>>więcej zdjęć