Ogólnopolski Turniej Sprawni – Razem

23 - 24 września 2016 r.
   W dniach 23 - 24.09.2016 roku na stadionie Choszczeńskim odbył się Ogólnopolski Turniej Sprawni – Razem piłki nożnej chłopców. W Turnieju wzięły udział reprezentacje siedmiu województw: małopolskiego, mazowieckiego, kujawsko – pomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko – mazurskiego i zachodniopomorskiego. Rozgrywki zostały rozegrane w formie „każdy z każdym”. Po całodniowych zmaganiach zajęliśmy VII miejsce. Turniej przebiegał bez zakłóceń, w miłej i sportowej atmosferze. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami i statuetkami. Po męczącym dniu mogliśmy zregenerować siły podczas zajęć na basenie. Wszystkim uczestnikom Turnieju gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.