Międzynarodowe Sympozjum

11 października 2016 r.
        Z okazji Święta Edukacji Narodowej 11 października 2016 r. w Gimnazjum w SOSW odbyło się
I Międzynarodowe Sympozjum Edukacyjne. Wzięli w nim udział  pracownicy i wychowankowie naszej szkoły. Uczniowie przedstawili informacje na temat sytuacji oświatowej w różnych krajach m.in. Chinach, Grenlandii, Stanach Zjednoczonych, Szkocji, Mongolii i Kenii. Atrakcją spotkania były występy artystyczne uczniów, którzy zaprezentowali elementy kultur poszczególnych państw. Na koniec uroczystości uczniowie złożyli życzenia nauczycielom, wychowawcom i pracownikom szkoły. Wszyscy uczestnicy sympozjum otrzymali pamiątkowe długopisy, przeznaczone wyłącznie do wpisywania bardzo dobrych i celujących ocen. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.
Patrycja Studzińska w roli kuratora oświaty.
Specjaliści do spraw edukacji w różnych krajach.
Występ artystyczny - Szkocja.
Występ artystyczny - Mongolia.
Występ artystyczny - Kenia.
Występ artystyczny - USA.
Występ artystyczny - Grenlandia.
Występ artystyczny - Chiny.