Gimnazjum

SOSW Oświęcim
A A A

Konkurs na fotoreportaż

Konkurs na fotoreportaż
Jak wiedzę i umiejętności przekuć w sukces zawodowy? Historie prawdziwe
   Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na fotoreportaż zorganizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Zadaniem konkursowym było stworzenie fotoreportażu pt. Jak wiedzę i umiejętności przekuć w sukces zawodowy? Historie prawdziwe.  Praca konkursowa miała formę prezentacji w programie Power Point.
   Powstały ciekawe prace konkursowe. W konkursie udział wzięli  uczniowie klasy III Ga – Monika Jargus i Maja Szyndler , Norbert Kocielnik, Marcin Jarosz i uczeń klasy I Ga – Patryk Zieliński.  Monika i Maja stworzyły prezentację o swoim nauczycielu historii Panu Piotrze Sekundzie, Norbert Kocielnik w swojej prezentacji opowiedział o sukcesie zawodowym swojej siostry Eweliny Jochymczyk. Patryk Zieliński przedstawił karierę zawodową swojej mamy.  Uczniowie przygotowali prace konkursowe  z pomocą pani Aleksandry Korzeniowskiej.
  Jury konkursowe oceniło 41 prac. Norbert Kocielnik zakwalifikował się do etapu finałowego konkursu. Jego praca została wyróżniona i zaprezentowana podczas uroczystej Gali „Rozwiń swoją gminę”, która odbyła się  18 marca 2015 r. w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!                                                                                                                                                                            
- - > lista laureatów konkursu
- - > więcej zdjęć

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat