Kampania "Palenie jest słabe"

30 października 2013r. odbyło się spotkanie podsumowujące kampanię antynikotynową „Palenie jest słabe”.
 Gimnazjaliści obejrzeli dwie reklamy antynikotynowe pt. „Rzuć palenie dla swoich Bilskich” i „Papieros najważniejszy”.  Następnie uczniowie zaprezentowali klasowe prezentacje multimedialne, dające odpowiedź na pytanie : Dlaczego palenie jest słabe?  Kolejnym punktem spotkania była dyskusja o siedmiu antynikotynowych ilustracjach.

Ponadto każdy dowiedział się w jaki sposób może oddać głos na zdjęcie konkursowe szkoły pt. „Fajki palili i tak skończyli”. Przypominamy, że głosowanie trwa do 20 listopada 2013r. Na chwilę obecną uzbieraliśmy      640      głosów. Zachęcamy do głosowania!

Najprzyjemniejszym momentem spotkania było rozdanie  nagród i dyplomów.  Dariusz Wójcik,   Daniel Dyrdoń , Jarosław   Walus  i Arkadiusz  Żak  zgarnęli nagrody za najszybsze rozwiązanie edukacyjnej gry komputerowej .  Wszyscy uczniowie otrzymali drobne nagrody  za udział w konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną.
Konkurs "Palenie jest słabe"
Ranking z dnia 8.11.2013r. Zdjęcie naszej szkoły jest na drugim miejscu.
Konkurs "Palenie jest słabe"
Ranking z dnia 15.11.2013r.