Gimnazjum

SOSW Oświęcim
A A A

IX Ogólnopolski Zlot Drużyn Harcerskich „Nieprzetartego Szlaku” w Łosicach

 IX Ogólnopolski Zlot  Drużyn Harcerskich „Nieprzetartego Szlaku” w Łosicach
7- 9 października 2016 r.
   W dniach od 7-9 października 2016 r. 6-osobowa grupa uczniów Gimnazjum  udała się na IX Ogólnopolski Zlot  Drużyn Harcerskich „Nieprzetartego Szlaku” w Łosicach.
   Zlot obfitował w wiele atrakcji, organizatorzy przygotowali  zajęcia w  Gospodarstwie Agroturystycznym   „Ziołowy zakątek” w Korycinie. Pomimo niesprzyjającej aury, chłodu i deszczu humory nam dopisywały. Sprawnie i szybko wykonaliśmy wszystkie zadania w terenie. Następnie mogliśmy dokładnie obejrzeć gospodarstwo, w którym można było zobaczyć  wszystkie zwierzęta gospodarskie ; ptactwo domowe, konie, krowy, świnie, króliki. Była więc okazja do robienia zdjęć, każdy z nas ma pamiątkę w postaci selfi z wybranym zwierzakiem!
Następnie udaliśmy się na warsztaty, podczas których każdy z nas mógł samodzielnie stworzyć  herbatę z suszonych owoców i ziół oraz aromatyczną, zapachową  mieszankę owocowo- ziołową. Bardzo miło spędziliśmy czas, poznaliśmy rówieśników z różnych zakątków Polski i mamy nadzieję, że spotkamy się z nimi znowu na kolejnym, X zlocie!
Było.. kaczo! byczo i indyczo!
==>> zdjęcia z wyjazdu

 

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat