Imprezka w Gimnazjum nr 3 w Oświęcimiu

Imprezka w Gimnazjum nr 3
Już po raz 16 zostaliśmy zaproszeni na wspaniałą zabawę integracyjną do Miejskiego Gimnazjum nr 3 w Oświęcimiu. Impreza odbyła się 27 lutego 2014r.
           Wszystkich ubawiły scenki z rozkładu dnia pewnego misia w wykonaniu uczniów gimnazjum. Wspólne tańce tradycyjnie zapoczątkował „pociąg” sunący wesoło po całej sali gimnastycznej. Poczęstunek był smakowity – nie zabrakło pączków i faworków – jak to w Tłusty Czwartek.
         Nasi uczniowie cieszyli się, że mogą potańczyć i porozmawiać z kolegami z innej szkoły. Tak relacjonują zabawę:

„Sala była ładnie przystrojona bibułami i balonami. Puszczali świetne, dyskotekowe piosenki. Tańczyliśmy z fajnymi chłopakami i dziewczynami z gimnazjum. Najbardziej podobało nam się przedstawienie o misiu, bo było śmieszne. Zjedliśmy dużo smakowitych pączków. Superowo się bawiliśmy, dziękujemy!”

Uczniowie kl. II Gc i III Gc

==>>więcej zdjęć