Festyn Sportowy w Brzeszczach

13 maja 2016 r.
   Pobyt grupy niemieckiej upłynął  pod hasłem „Razem po zdrowie”. Jak wiemy, na zdrowie wpływa nie tylko właściwa dieta, ale także aktywny tryb życia. Mając tą myśl za przewodnią, 13 maja spędziliśmy na Festynie Sportowym, który odbył się na Hali w Brzeszczach. Podczas otwarcia zawodów towarzyszyli nam zaproszeni goście tj. : Monika Stalica - Naczelnik Wydziału Edukacji Zdrowia, Robert Adamczyk – Zastępca Burmistrza Gminy Brzeszcze, Anna Rusin – Naczelnik Edukacji Brzeszcze, oraz Dyrektor wraz z Wicedyrektorami SOSW. W trakcie sportowych zmagań każdy mógł zaprezentować swoją mocną stronę. Zabawie towarzyszyły wyśmienite nastroje i oczywiście zasady fair play. Podsumowaniem dnia był turniej piłki nożnej i zabawa w „Dwa ognie”, w której udział wzięli wszyscy uczestnicy wraz z Nauczycielami. Wspólna aktywna zabawa zakończyła pobyt zagranicznych gości. Mamy nadzieję, że wrócili do domu z cudownymi wspomnieniami i znów chętnie Nas odwiedzą.