Ekologiczne BHP na okazję Zaduszek

Zaduszki i ekologia ... nooo.
         27.10.2016 r.  gimnazjaliści wzięli udział w spotkaniu pt. „ Ekologiczne BHP na okazję Zaduszek”, gdzie dowiedzieli się, w jaki sposób można pomóc środowisku przygotowując  się  do Wszystkich Świętych. Ponadto uczniowie otrzymali ulotki z instruktażem zachęcającym do ekologicznego postępowania w czasie Zaduszek.
     Uczniowie klasy I Ga, II Ga, II Gab i  III Ga pod opieką p. A. Korzeniowskiej, p. A. Ptasznika, p. P. Sekundy i p.
W. Jarzyny udali się  do Miejsc Pamięci w Oświęcimiu. Wspólnie oddali hołd poległym Żołnierzom i Więziom Obozu. Przewodniczący klas zapalili jeden symboliczny znicz pod Ścianą Śmierci i przy Pomniku upamiętniającym żołnierzy walczących podczas I i II wojny światowej. W drodze powrotnej uczniowie wraz z nauczycielami wspominali najwybitniejsze osóby, które wniosły wkład w odrodzenie się Polski.