Gimnazjum

SOSW Oświęcim
A A A

"Bezpiecznie w każdej sytuacji"

"Bezpiecznie w każdej sytuacji"

14 marca gościliśmy w naszej szkole Pana Zbigniewa Jekiełeka, zastępcę dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

14 marca gościliśmy w naszej szkole Pana Zbigniewa Jekiełeka, zastępcę dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.  
Pan strażak zapoznał uczniów z zasadami zachowania bezpieczeństwa m.in. w czasie: pożaru, burzy i wielu innych nagłych wypadkach. Ponadto przybliżył gimnazjalistom sytuacje i zachowania, mogące wywołać różne zagrożenia.

Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze. Przekazana młodzieży wiedza z pewnością przyda się w życiu codziennym. Bardzo dziękujemy pracownikowi Straży Pożarnej w Oświęcimiu za poświęcony naszej szkole czas i udzielenie cennych informacji.   
  

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat