Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

Zwycięstwo w świetnym stylu

6 kwietnia 2016
Zwycięstwo w świetnym stylu
Turniej Piłki Halowej w Jaworznie
     W dniu 6 kwietnia nasi uczniowie wzięli udział w cyklicznym Turnieju Piłki Nożnej Halowej w Jaworznie upamiętniający rocznicę śmierci Jana Pawła II. W turnieju wzięło udział 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. Nasza drużyna trafiła do grupy B,  gdzie odniosła komplet zwycięstw pokonując kolejno gimnazjum nr 5 z Jaworzna 1:0, SOSW z Jaworzna 4:0, SOSW z Mysłowic 1:0 zajmując 1 miejsce w grupie. W półfinale nasza drużyna dość gładko pokonała 3:0 zaprzyjaźnioną placówkę z Chrzanowa. W finale czekała na nich drużyna z gimnazjum nr 7 z Jaworzna, która również przez cały turniej szła jak burza. Nasi zawodnicy stanęli jednak na wysokości zadania wygrywając 3:0 i nie zostawiając żadnych złudzeń drużynie przeciwnej. Gratulację dla chłopaków, którzy w dość mocno obsadzonym turnieju nie stracili ani jednej bramki. Brawo!!!

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat