Branżowa Szkoła I stopnia

1 czerwca 2021
Zdrowo i sportowo
piknik z okazji Dnia Dziecka
    W dniu 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka na boisku Klubu Sportowego Zaborzanka odbył się piknik pod hasłem „Zdrowo i sportowo”. Nadszedł długo oczekiwany moment, gdzie wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami mogli się spotkać wspólnie na świeżym powietrzu. Celem spotkania było promowanie zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania, oraz dobra zabawa, czyli przyjemne z pożytecznym.
     Uczniowie chętnie brali udział w grach i zabawach sportowych, meczach, a także we wspólnych tańcach. Po aktywności fizycznej każdy uczestnik mógł skorzystać i poczęstować się z przygotowanego przez uczniów bufetu: świeże warzywa i owoce, zdrowe pieczywo, woda z cytryną i miętą. Każdy miał możliwość skomponowania ulubionej sałatki lub kanapki wg własnego pomysłu. Dziękujemy wszystkim za udział i pomoc w przygotowaniu.
Organizatorzy Renata Knapczyk i Rafał Przybyła