Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

XVII Targi Edukacyjne

27 kwietnia 2016
XVII Targi Edukacyjne
promocja Ośrodka w terenie
    W dniach 11 i 21 marca oraz 19 i 27 kwietnia grupa uczniów z naszego Ośrodka wraz z nauczycielami udała się na promocję szkoły w terenie w ramach XVII Targów Edukacyjnych. Uczniowie i nauczyciele ze szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły zawodowej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Oświęcimiu pojechali edubusem do wielu miejscowości w naszym powiecie. Odwiedziliśmy przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja w Bieruniu, Chełmku, Przeciszowie, Zatorze, Polance Wielkiej, Grojcu, Kętach, Czańcu, Andrychowie, Roczynach, Libiążu i Chełmie Śląskim. W czasie spotkań z Dyrektorami wyżej wymienionych placówek oświatowych przedstawiliśmy ofertę naszej szkoły, wręczaliśmy ulotki oraz upominki. Celem wyjazdów było zaprezentowanie się w lokalnym środowisku i zapewnienie o miłej atmosferze w naszych szkołach. Wyjazdy te pozwoliły również nam samym poznać się lepiej oraz pobyć trochę razem.

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat