Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

Wybory do Samorządu Szkolnego 2022/2023

26 września 2022
Wybory do Samorządu Szkolnego 2022/2023
prezentujemy wyniki
   26 września 2022r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Kandydaci ubiegający się o funkcje w Samorządzie mieli okazję wcześniej zaprezentować siebie oraz swój program w formie plakatu, zachęcając tym samym uczniów naszej szkoły do oddania na siebie swojego głosu. Prace te mogliśmy oglądać na szkolnym korytarzu. W wyborach wystartowali uczniowie Szkoły Branżowej I Stopnia: Adrian Polak, Nikola Polak, Gabriel Kuchtiak, Piotr Papież, Eugeniusz Nycz i Bogdan Zgudziak oraz uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy: Wiktoria Łatacz, Mateusz Nelec, Michał Sadkowski, Natalia Papuga, Kinga Zdrowak i Adrian Guzorczuk. 30 września 2022r. podczas obchodów Dnia Chłopaka zostały ogłoszone wyniki. Wybory na przewodniczącego Szkoły większością głosów wygrał Eugeniusz Nycz z klasy IIIb Szkoły Branżowej, zastępcą został Adrian Guzorczuk z klasy IIId Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Gratulujemy i życzymy przedstawicielom owocnej pracy w nowym roku szkolnym.

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat