Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

Wakacje, wakacje... i po wakacjach

1 września 2016
Wakacje, wakacje... i po wakacjach
rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
     Pełni energii i z uśmiechami na twarzach rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Na początek troszkę powspominaliśmy jak to było w roku poprzednim oglądając prezentację przygotowaną przez panie Magdalenę Sajewicz i Agatę Komajdę. Nowi uczniowie oraz ich rodzice i opiekunowie mieli tym samym możliwość zapoznania się z ofertą naszej szkoły, organizowanymi konkursami, imprezami, wycieczkami, itp. Prezentacja z pewnością pokazała, że pracujemy, uczymy się, ale też bawimy i wypoczywamy, lubimy się i lubimy naszą szkołę. I tak oto z pozytywnym nastawieniem zaczęliśmy pierwszy dzień po wakacyjnej przerwie. Oby ten rok szkolny był równie dobry, przyniósł wiele osobistych sukcesów w nauce oraz obfitował w nowe znajomości i przyjaźnie. 

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat