Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

W wiosenno-wielkanocnym nastroju

23 marca 2016
W wiosenno-wielkanocnym nastroju
czyli razem i radośnie
        23 marca w naszej szkole obchodziliśmy apel świąteczny z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. W tym dniu grupa uczniów ze szkoły zawodowej zaprezentowała pantomimę. Opowiadała ona o szukaniu szczęścia, własnego miejsca w świecie, oraz o walce dobra ze złem. Po występie uczniów, publiczność obejrzała prezentację multimedialną, która przypomniała polskie zwyczaje i symbole wielkanocne. W tym dniu odwiedzili naszą szkołę szczególni goście. Byli to Państwo Wiktorowie wspierający działania Ośrodka oraz grupa młodzieży z Gminnego Gimnazjum w Rajsku wraz z Panią Marzeną Wilk-Grabowską. Uczennice z tej szkoły zaprezentowały swój program artystyczny. Po występach, uczniowie i nauczyciele rozkoszowali się smakiem potraw świątecznych, przygotowanych specjalnie na ten dzień przez uczniów naszej szkoły pod okiem nauczycieli. Dzień świąteczny zwieńczył seans filmu „Opowieści z Narnii”.

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat