Branżowa Szkoła I stopnia

Szczęśliwa siódemka

egzamin zawodowy hotelarzy
     Po zakończeniu roku szkolnego, odbyły się egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe o profilu pracownik pomocniczy obsługi hotelowej. Egzamin zawodowy składał się z dwóch części - teoretycznej (pisemnej) i praktycznej. W części teoretycznej uczniowie musieli wykazać się wiedzą z podstaw hotelarstwa, gastronomii, obsługi gościa hotelowego oraz otoczenia obiektu hotelowego. Część praktyczna polegała na przygotowaniu jednostki mieszkalnej i węzła higieniczno - sanitarnego po wyjeździe gościa.
   Do egzaminu, do którego uczniów przygotowywała p.Renata Knapczyk, przystąpiło siedem osób. Wszyscy poprawnie wykonali zadania i zdali egzamin zawodowy. Absolwenci otrzymali dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe. Gratulujemy im i życzymy sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.