Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

Świetna forma pływaków

21 października 2014
Świetna forma pływaków
Zawody Pływackie w Skawinie
W dniu 21.10.2014 roku w Skawinie odbyły się  III  ZAWODY PŁYWACKIE SZKÓŁ SPECJALNYCH O PUCHAR STAROSTY KRAKOWSKIEGO. Celem mitingu jest popularyzacja pływania jako zdrowego i aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu przez młodzież niepełnosprawną intelektualnie. W zawodach uczestniczyło pięciu naszych zawodników: Iwa Olek III B SPdP, Adam Guz I C SPdP, Tomasz Żak I C SPdP, Stanisław Suski II A SPdP i Dominik Adamczyk z klasy III D SPdP. Uczniowie reprezentowali naszą szkołę w następujących dystansach i stylach: Iwa Olek, Tomasz Żak, Adam Guz, Stanisław Suski, Dominik Adamczyk 25 metrów stylem dowolnym, dodatkowo Dominik Adamczyk 25 metrów stylem grzbietowym. Cała męska część drużyny reprezentowała nas w sztafecie 4 x 25 metrów stylem dowolnym.

Medale w swoich indywidualnych wyścigach zdobyli:
- Dominik Adamczyk, zdobył dwa złote medale jeden w stylu dowolnym, drugi w stylu grzbietowym
- Tomasz Żak złoty medal w stylu dowolnym
- Iwa Olek, Stanisław Suski oraz Adam Guz uplasowali się w swoich indywidualnych wyścigach tuż za podium
- w sztafecie nasi panowie zdobyli srebrny medal

Grupą opiekował się p. Adrian Wróbel.
 
Gratulujemy naszym medalistom i życzymy dalszych sukcesów sportowych yes

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat