Branżowa Szkoła I stopnia

30 września 2016
Superbohaterowie
czyli Dzień Chłopaka
        W dniu 30.09 odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody związane z Dniem Chłopaka. Na początek wystąpiły Panie wraz z uczennicami w krótkim... no właśnie, przedstawieniu lub kabarecie przedstawiającym humorystycznie kobiece zmagania związane z wykonywaniem męskich prac. Odpowiedzią na poszukiwania BOHATERA w piosence "Gdzie Ci mężczyźni" byli nasi Panowie, którzy zostali naszkicowani na zamówionych w tym celu rysunkach. Uczniowie co prawda nie otrzymali swojego autoportretu, ale zostali obdarowani ciasteczkami a następnie zaproszeni na bombową dyskoteką. Szymon i Arek czuwali nad doborem muzyki, uczennice z kl Ib ZSZ Dominika, Sylwia i Nina częstowały ciastkami, cukierkami oraz napojami w szkolnym sklepiku. Pomagał nawet Gaspar mimo swojego święta :) Chętni wzięli udział w konkursie na wiązanie krawatów. Najlepszym w tej niełatwej sztuce okazał się Patryk z kl.Ic SPdP, któremu serdecznie gratulujemy. Bawiliśmy się świetnie!!!