Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

Śpiewajmy i grajmy mu...

23 stycznia 2018
Śpiewajmy i grajmy mu...
Konkurs kolęd i pastorałek
W dniu 23.01.2018 r. w naszej szkole odbył się coroczny KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK pod hasłem ŚPIEWAJMY I GRAJMY MU. Konkurs zorganizowały podobnie jak w latach ubiegłych: Panie Beata Jurasz i Małgorzata Gach. Na scenie ogółem wystąpiło 27 solistów, którzy zaprezentowali jedną wybraną przez siebie kolędę lub pastorałkę. W tym roku na scenie mogliśmy zobaczyć barwne postacie z bożonarodzeniowej szopki.  Na wyróżnienie zasługują wszyscy, którzy pamięciowo opanowali nawet dłuższe teksty i zaśpiewali słowa w zgraniu z linią melodyczną podkładów muzycznych. W szacownym jury w tym roku zasiedli nauczyciele Pani Magdalena Sajewicz, Pan Edward Szydło oraz uczniowie Marcin Jarosz i Mikołaj Bieniek, a w roli konferansjera wystąpił Szymon Dąbrowski. Operatorem dźwięku i światła był Pan Marcin Domarzewski. Po długich i burzliwych obradach jury ogłosiło zwycięzców, a następnie Pan dyrektor wszystkim pogratulował i wręczył pamiątkowe dyplomy i nagrody.
I miejsce wyśpiewała sobie Weronika Ptasińska z klasy III c Szkoły PDP
II miejsce otrzymał Dariusz Seruga z Klasy III c Szkoły PDP
II miejsce zajęły także Gabriela Góralczyk i Magdalena Nagi z klasy I a Branżowej Szkoły I Stopnia
III miejsce -  Natalia Krampa z klasy II b Szkoły PDP
Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy wyróżnienia, a wszyscy występujący nagrody ufundowane przez naszych sponsorów, ludzi dobrej woli rozumiejący potrzeby naszych podopiecznych. Szczególne wyrazy uznania kierujemy właścicieli usług transportowych Pana Józefa Jędrochy i Piotra Piotrowskiego oraz wszystkich darczyńców 1%. Po części konkursowej przeszliśmy do wspólnego kolędowania. Konkurs przyniósł naszym uczniom wiele satysfakcji i pozytywnych emocji.

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat