Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

Puchar Starosty był blisko

30 września 2013
Puchar Starosty był blisko
 I Turniej Piłki Nożnej Szkół Specjalnych i Ośrodków Szkolno-Wychowawczych o Puchar Starosty Oświęcimskiego.
W dniu 30 września b.r. na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu odbył się I Turniej Piłki Nożnej Szkół Specjalnych i Ośrodków Szkolno-Wychowawczych o Puchar Starosty Oświęcimskiego.
Zawody zorganizowane zostały przez nauczycieli Zasadniczej Szkoły Zawodowej przy współpracy z Małopolskim Stowarzyszeniem "Sprawni Razem".
Turniej został uroczyście otwarty przez Dyrektor SOSW w Oświęcimiu, Pana Jacka Polaka oraz Panią Monikę Stalicę - Naczelnika Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych.
W pierwszym meczu spotkali się gospodarze i zawodnicy z Chrzanowa. Po zaciętej walce wygraliśmy 1:0.
W kolejnym spotkaniu pokonaliśmy drużynę z SOSW Nr 1 w Krakowie. Nie mieliśmy również problemów z drużyną reprezentującą SOSW w Skawinie. W końcu, mimo starań oraz cennych uwag Pana Rafała, nasi chłopcy ulegli reprezentacji szkoły z Nowej Huty. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce.
Puchary i nagrody wręczył finalistom Starosta Oświęcimski, Pan Józef Krawczyk.

SOSW reprezentowali niżej wymienieni zawodnicy:
Piotr Miłoń, Tomasz Gustowski, Tomasz Jarocki, Kamil Gustowski, Damian Kiszka, Norbert Kocielnik, Wiktor Pysz, Marcin Nycz, Szymon Celarek.
Szczególne podziękowania za pomoc w przeprowadzeniu rozgrywek turnieju kierujemy do sędziów: Daniela, Maćka i Bartka, a także do koleżanki Renaty za przepyszne "conieco".smiley

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat