Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

Puchar przechodni w naszych rękach

Puchar przechodni w naszych rękach
XXIII turniej piłki nożnej w Bielsku Białej
   W XXIII turnieju piłki nożnej w Bielsku Białej wystartowało 10 Szkół i Ośrodków Szkolno - Wychowawczych reprezentujące województwa śląskie i małopolskie. Po rozlosowaniu grup nasi zawodnicy trafili do grupy C, w której przyszło im się zmierzyć z rozstawioną drużyną z Cieszyna oraz Czechowic Dziedzic. Po remisie 1:1 z Cieszynem i zwycięstwie 7:0 z Czechowicami, nasi chłopcy z pierwszego miejsca w grupie trafili w następnej rundzie pucharowej na szkołę z Pszczyny. Pojedynek zakończył się wynikiem 4:0 co pozwoliło naszej drużynie znaleźć się gronie trzech finałowych drużyn. Do drużyny z Oświęcimia w finale zagrali gospodarze z Bielska oraz zwycięscy turnieju z ubiegłego roku szkoła z Cieszyna. Mecze finałowe odbyła się systemem każdy z każdym, po zwycięstwie 6:0 z Bielskiem i kolejnym remisem z Cieszynem tym razem 0:0 dało naszym chłopcom najlepszy bilans punktowo-bramkowy i zagwarantowało naszej drużynie zwycięstwo w turnieju. Gratulacje!
Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz Turnieju: Krzysztof Kołacz
Najlepszy zawodnik Drużyny: Rafał Wilkosz
Najlepszy zawodnik Turnieju: Tomasz Gustowski
Skład drużyny: Kołacz Krzysztof, Kocielnik Norbert, Kocielnik Arkadiusz, Maślona Piotr, Tomasz Gustowski, Rafał Wilkosz.

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat