Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

Prowadź gwiazdo nas...

15 stycznia 2016
Prowadź gwiazdo nas...
Konkurs Kolęd i Pastorałek
    15.01.2016 r. w ZSZ i SPdP odbył się kolejny już konkurs ,,Kolęd i pastorałek", w którym wzięło udział dziewiętnastu wykonawców. Organizatorkami tego przedsięwzięcia były panie: Beata Jurasz, Marzena Frączek i Małgorzata Gach. Wystąpienie na scenie wymagało zaśpiewania wybranej przez siebie kolędy lub pastorałki z pamięci i podkładem muzycznym. W jury nauczycielskim zasiedli:  dyrektor SOSW pan Jacek Polak, pani Renata Prochot oraz pan Marcin Domarzewski. W jury uczniowskim zasiedli: Dominik Adamczyk, Marcin Jarosz i Arkadiusz Kościelnik, którzy również bardzo aktywnie uczestniczyli w przygotowaniu całości dekoracji na tę uroczystość. Obrady jury były bardzo burzliwe i długotrwałe, bowiem oprócz wielu innych wspaniałych i cennych upominków nagrodą główną było DVD. Nad całością uroczystości czuwały konferansjerki tego spotkania, uczennice: Monika Dyba i Monika Sordyl, które dodawały otuchy w tych jakże stresujących wyzwaniach.
     W tych wszystkich zmaganiach nieocenioną pomocą okazała się pani Joanna Kaleta, która akompaniowała na gitarze wielu wykonawcom, przez co wystąpienia wokalne stały się bardziej wyraziste. Zatem I miejsce wyśpiewała sobie Weronika Ptasińska z pastorałką "Prowadź gwiazdo nas", II miejsce - Filip Szymonik z kolędą " "Wśród nocnej ciszy" i III miejsce - Edyta Dziedzic z pastorałką ,,Maleńki Jezu". Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.
   Wyrazy wdzięczności i podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów i darczyńców, szczególnie do szefów firm przewozowych z Brzeszcz, Chełmka i Spytkowic - dowożących naszych uczniów do szkoły. Dziękujemy również sponsorom prywatnym i kierownictwu sklepu ogólnospożywczego ,,U Baśki", którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości.          

⇒więcej zdjęć

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat