Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

Moto Dzień Chłopaka

30 września 2022
Moto Dzień Chłopaka
Ale się działo!!!
   Tegoroczne obchody Dnia Chłopaka odbyły się w duchu najpopularniejszych hobby mężczyzn jakimi są: motoryzacja, muzyka i jedzenie!
Motoryzacja!
   Pod budynek naszej szkoły przyjechały niebanalne samochody – Ford Mustang MK6, Ford Mustang GT California Special, Dodge Challenger, Range Rover Velar oraz Volvo XC90. Usłyszeliśmy ryk silników, usiedliśmy za kierownicą, zaglądaliśmy pod maski, robiliśmy zdjęcia i rozmawialiśmy z właścicielami pojazdów na temat ich osiągów. Serdeczne podziękowania wszystkim właścicielom samochodów za ich udostępnienie oraz możliwość zorganizowania pokazu.
Muzyka!
    Obowiązkowym punktem Dnia Chłopaka była szkolna dyskoteka. Nie mogłaby się odbyć bez niezastąpionego DJ Jakuba Ołtarzewskiego – absolwenta naszej szkoły, który jak zawsze świetnie prowadził zabawę.
Jedzenie!
   Nie mogło też zabraknąć pysznego jedzonka. Jak zwykle niezastąpiona okazała się szkolna kawiarenka serwująca ciasta, desery i babeczki, jak również gorące i zimne napoje. Palce lizać! Organizatorzy nie zapomnieli o żadnym szczególe, oczy cieszyły jesienne kompozycje kwiatowe, a nastrojowa muzyka sprawiała, że nie chcieliśmy odchodzić od stolików. Kelnerzy oraz bariści stanęli na wysokości zadania. Każdy z nas został profesjonalnie obsłużony. Bardzo Wam dziękujemy.   
Nie zapomnieliśmy o bezpieczeństwie!
   Na koniec obchodów Dnia Chłopaka spotkaliśmy się w auli naszej szkoły, by wspólnie obejrzeć prezentację i filmiki dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Ponadto podziękowaliśmy Jakubowi Ołtarzewskiemu za poprowadzenie zabawy, a Adrianowi Koziołowi za pomoc i wsparcie dla naszego DJ. Zostały ogłoszone wyniki wyborów do Samorządu Szkolnego. Nowym przewodniczącym został Eugeniusz Nycz, a jego zastępcą Adrian Guzorczuk. Serdecznie gratulujemy!
    Dzień ten zakończyliśmy życzeniami i słodkim, tematycznym upominkiem – gumą TURBO. Serdecznie podziękowania kierujemy również w stronę nauczycieli praktycznej nauki zawodu i ich uczniów, którzy wykonali specjalne najazdy dla samochodów oraz przygotowali salę gimnastyczną pod dyskotekę.
 

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat