Branżowa Szkoła I stopnia

Mikołajkowo i na sportowo

5 grudnia 2018
Mikołajkowo i na sportowo
zajęcia na hali sportowej w Brzeszczach
    W tym roku Mikołajki w naszej szkole obchodziliśmy na hali sportowej w Brzeszczach. Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia i Szkoły Przysposabiającej do Pracy świętowali Mikołajki na sportowo. Ruch to zdrowie więc do aktywności nie trzeba było nikogo długo namawiać. Uczniowie uczestniczyli w grach zespołowych, konkurencjach indywidualnych, a dla odważnych przygotowane były zajęcia na ściance wspinaczkowej. Uczniowie próbowali przełamywać swoje ograniczenia i słabości. Uśmiech na twarzy towarzyszył uczestnikom już od momentu zakładania uprzęży, aż do momentu zjazdu na linie. O gry zespołowe i zabawy indywidualne zadbali pani Julita i panem Rafał. Na koniec nie mogło zabraknąć oczywiście słodkości.
   Do zobaczenia i spotkania za rok:-) Mikołaju...