Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

Gala rozdania Złotych Jabłek

13 października 2022
Gala rozdania Złotych Jabłek
Dzień Edukacji Narodowej
  13 października 2022r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta gala rozdania „Złotych Jabłek”, podczas której uczniowie nagrodzili i uhonorowali najbardziej niepowtarzalnych, kreatywnych, oryginalnych, pracowników naszej szkoły. W plebiscycie wyłoniliśmy zwycięzców w 9 kategoriach: aktywista, perfekcjonista, fachowiec, artysta, świeżak, anioł, kreatywny, super moc i nagroda specjalna. Kategorie były prezentowane przez uczniów w formie krótkich występów artystycznych. Spotkanie pełne było śmiechu oraz miłych słów skierowanych do wszystkich pracowników naszej szkoły.
 

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat