Branżowa Szkoła I stopnia

27 listopada 2015
Dziś cień wosku ci ukaże, co ci życie niesie w darze
andrzejkowe szaleństwo
     W dniu 27 listopada uroczyście obchodziliśmy Andrzejki w naszej szkole. W specjalnie przygotowanym Pokoju Wróżb zasiadło do swoich stanowisk osiem wróżek: Weronika, Edyta, Monika D., Kinga oraz Karolina, Monika S., Daria i Marta. Razem z panią Magdą wróżyły one z kart, z kostek do gry, z kwiatów, kolorów oraz cyfr. Wosk lał się przez dziurkę od klucza pod bacznym okiem pana Janusza. Byliśmy pod wrażeniem cieni, które odpowiednio podświetlone, wyłoniły się z woskowych odlewów. Bardzo nam się podobały! Po wróżbach napiliśmy się ciepłej herbaty oraz zjedliśmy upieczone przez panią Gosię ciastka o nazwie "palec wiedźmy". Pomimo nazwy smakowały wybornie! W czasie wróżenia nieprzerwanie trwała dyskoteka, na której szaleliśmy do woli, a pan Rafał wciąż nas zaskakiwał doborem repertuaru :)