Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn

9 marca 2017
Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn
czyli dla każdego coś fajnego
     W dniu 9 marca 2017 roku odbyło się kolejne spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet, które jak zwykle miało charakter prozdrowotny. Tym razem uczennice ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy i Zasadniczej Szkoły Zawodowej zostały zaproszone do ośrodka w Chrzanowie. Tam, podczas warsztatów, wykonały śliczne krokusy z krepiny, wysłuchały prelekcji związanej ze zdrowiem i higieną  kobiet, przygotowały kanapki i ciasteczka oraz podkreśliły urodę makijażem i pięknymi paznokciami. 
Po części warsztatowej obejrzały artystyczne występy uczniów SOSW w Chrzanowie, a następnie uczestniczyły w degustacji przygotowywanych wspólnie potraw.
Wszystkie dziewczęta dobrze się  bawiły. Wierzymy, że za rok spotkamy się znowu!

W tym samym czasie panowie oddawali się ulubionym sportowym zmaganiom. Odbył się turniej tenisa stołowego oraz turniej warcabowy, w którym wzięli udział również uczniowie  z ośrodka w Krakowie oraz z Nowego Targu. Po zaciekłej walce w turnieju tenisa stołowego miejsca zdobyli:
Jarosław Przybyszewski - I miejsce (Nowy Targ)
Tomasz Gustowski - II miejsce ( Oświęcim)
Sebastian Adamczyk - III miejsce (Oświęcim)

W turnieju warcabowym najlepsi byli:
Krzysztof Figas - I miejsce (Nowy Targ)
Łukasz Leśnicki - II miejsce (Nowy Targ)

Stanisław Sroka - III miejsce (Oświęcim)

Pozostali mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach plastycznych oraz oglądnęli film. Poczęstunek przygotowali uczniowie ZSZ pod czujnym okiem p. Renaty Knapczyk. 

 

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat