Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim
A A A

Daliśmy radę!

11 maja 2021
Daliśmy radę!
II miejsce w konkursie z języka angielskiego
   W dniu 11 maja uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w konkursie z języka angielskiego zorganizowanym po raz czwarty przez SOSW nr 1 w Krakowie. Konkurs odbywał się w wersji online na platformie Teams. O godzinie 12.00 Oliwia Chrapczyńska, Patryk Drabek, Dominik Tlałka i Kornel Kossowski usiedli przed laptopem, przedstawili się i przystąpili do wykonywania zadań. Tym razem tematem przewodnim były angielskie przysłowia, a dokładnie 30 przysłów, które Oliwia, Patryk, Dominik i Kornel opanowali na dobrym poziomie. Uczniowie rozwiązywali również zadania matematyczne na znanej im platformie Kahoot!, Wordwall oraz Jamboard. Zarówno test z przysłów jak i zadania matematyczne uczniowie ukończyli przed czasem, dobrze się przy tym bawiąc. W klasyfikacji końcowej zajęli drugie miejsce. Drugie miejsce przypadło również dla naszego filmiku przedstawiającego trzy przysłowia (z tego miejsca bardzo dziękujemy za wasze lajki na nasz filmik).

   Bardzo dziękujemy naszym krakowskim kolegom i koleżankom za miłe dwie godziny wirtualnego spotkania. Ogromne podziękowania kierujemy również do Pani Jadwigi Połatyńskiej i Pauliny Kwiatek - organizatorek konkursu. Liczymy na spotkanie z wami w przyszłym roku i mamy nadzieję, że odbędzie się ono na żywo. Tym razem u nas, ma się rozumieć!

    Końcem maja otrzymaliśmy paczkę z nagrodami od organizatorek konkursu. Serdecznie dziękujemy za dyplomy, słodycze oraz bidony, które wykorzystamy w czasie wakacyjnych wędrówek. Na bidonach obok nazwy szkoły z Krakowa - gospodarza konkursu, wygrawerowano jego nazwę "Przysłowia holistycznie 2021". Na pewno nie zapomnimy o tym ciekawym dla nas konkursowym przeżyciu. 

zobacz:
https://youtu.be/QxfSkGI3QHg

Szkoła Podstawowa im. Zofii Posmysz

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy im. Zofii Posmysz

Internat