Branżowa Szkoła I stopnia

17 maja 2023
Ciekawa gra miejska w Krakowie
majowo i deszczowo
   W dniu 17.05 uczniowie z klasy I i II Branżowej Szkoły udali się do zaprzyjaźnionego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1 w Krakowie. Celem naszej wyprawy był udział w grze miejskiej po Krakowie. Po obejrzeniu prezentacji związanej z zabytkami miasta i po zagraniu w Kahoota rozpoczęliśmy deszczową przygodę na krakowskim rynku. Udzielaliśmy odpowiedzi związanych z zabytkami miasta, również po angielsku oraz dokonywaliśmy matematycznych obliczeń. Później tramwajem pojechaliśmy na ulicę Barską, do drugiego budynku szkoły, w którym czekał na nas poczęstunek. Bardzo zadowoleni wróciliśmy do Oświęcimia ze zwycięskim dyplomem w dłoni.
  Serdecznie dziękujemy za zaproszenie szkole z Krakowa, Paniom organizatorkom za nagrody oraz mile spędzony czas z kolegami z innych szkół.